anisah-coffee-hikayemiz

Anisah Çekirdekleri

Ana vatanlarında eşsiz aromalar ve ustalıkla yetiştirilen kahve çekirdekleri, yalnızca kahve tutkunlarının anlayacağı hikayesi ile yepyeni bir yolculukta. Tüm kahveseverleri peşinden sürükleyen lezzeti, yüksek kaliteli ve uzun içimli tadıyla hem espresso bazlı hem de filtre kahveler için vazgeçilmez.

Yeşil Kahve Hasat

Tarladan Üretime

Anisah kahvelerinde kullandığımız çekirdeklerin; her biri özel ve kıymetli. Her bir çekirdeğin yetişmesinde ki emek büyük ve üretimin her aşaması çok özenli. Çeşidi ve aroması, kavrulup paketlenene kadar geçen tüm süreç de dahil olmak üzere hepsi Anisah Coffee yönetiminde gerçekleşmekte.

Tarladan Fincana Kahve

Güçlü Kurum Geçmişi

Anisah, Atmaca Grup bünyesinde kuruldu. Toprağından üretimine kahvenin en iyisini sunma hayali ile yola çıkıldı. Kahve uzmanları, mühendisler, çiftçiler ve yöneticiler aynı hayale inandı. Çekirdekten fincana her anı özenle takip edildi ve sunuldu.Türkiye’de başlayan yepyeni kahve deneyimi, dünyayı hedefledi. Zengin aromalı, keyifli ve lezzetli tadıyla kahve yeniden keşfedildi.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.