Hikayemiz


Anisah Çekirdekleri

Kahvenin ana vatanında eşsiz aromalar ve ustalıkla yetiştirilen Anisah çekirdekleri, yalnızca kahve tutkunlarının anlayacağı hikayesi ile yepyeni bir yolculukta. Tüm kahveseverleri peşinden sürükleyen lezzeti, yüksek kaliteli ve uzun içimli tadıyla hem espresso bazlı hem de filtre kahveler için vazgeçilmez.

Tarladan Üretime

Anisah kahve çekirdekleri; kendi özel topraklarında yetişip, Kolombiyalı Anisah çiftçileri tarafından üretilen çekirdekler. Her biri özel ve kıymetli. Her birinin yetişmesindeki emek büyük ve üretimin her aşaması özenli. Çekirdeklerin yetiştiği toprak, UNESCO tarafından dünya mirası listesinde. Çeşidi ve aroması, kavrulup paketlenene kadar geçen tüm süreç de dahil olmak üzere hepsi Anisah’ın yönetiminde.

Güçlü Kurum Geçmişi

Anisah, Atmaca Grup bünyesinde kuruldu. Toprağından üretimine kahvenin en iyisini sunma hayali ile yola çıkıldı. Kahve uzmanları, mühendisler, çiftçiler ve yöneticiler aynı hayale inandı. Çekirdekten fincana her anı özenle takip edildi ve sunuldu.Türkiye’de başlayan yepyeni kahve deneyimi, dünyayı hedefledi. Zengin aromalı, keyifli ve lezzetli tadıyla kahve yeniden keşfedildi.ISO14001.jpg (658 KB) ISO14001.jpg (658 KB) ISO18001.jpg (658 KB) ISO22000.jpg (658 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.