Türk Kahvesi 12'li Ekonomik Paket

Ürün Kodu : T25
459,90 TL
459,90 TL
%0 İndirim
Daha Fazla Anisah
Daha Fazla Türk Kahvesi
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

Türk Kahvesi

Arabica çekirdeklerinden üretilen Anisah Türk Kahvesi, kadifemsi yoğun köpüğü, yumuşak içimi ve leziz aromasıyla kahve severlerin damak tadına uygun şekilde üretilmiştir. Geleneksel Türk kahvesi, kendine özgü tadı ve kokusu ile dikkat çeker. Bir çok farklı Türk kahvesinin aksine tek tip çekirdekten üretilmiştir. Ayrıca 24’lü kutusunda satışa sunulan Türk kahvemizi dilerseniz buraya tıklayarak, tek olarak da satın alabilirsiniz.

Türk Kahvesi Nasıl Yapılır?

Her kahvede olduğu gibi Türk kahvesinde de hazırlanış çok önemlidir. En iyi lezzeti elde edebilmek için doğru oranda kahve ve su eklenmelidir. Her ne kadar standart Türk kahvesi oranlarıyla hazırlanmasını tavsiye etsek de , en doğru oranlar standarttan yola çıkıp, kendi damak zevkinize uygun su ve Türk kahvesi oranını bulmanızdır.

Türk kahvesi 1’e 10 kahve-su oranı ile hazırlanmalıdır.  7 Gr Türk kahvesine 70 Ml su ilave edilmelidir. Eklenecek su oda sıcaklığında olmalı ve kahve topakları kalmayacak şekilde karıştırılmalıdır. Ardından ortalama 2 - 2,30 dakika pişirmeye bırakıp, köpük cezvenin ağzına doğru yükselmeye başladığında, Türk kahvesi ateşten alınmalıdır. Bunlara ek olarak hepimiz için pratik olan Türk kahvesi makinesine nazaran, kahveyi cezvede pişirmek çok daha lezzetli olacaktır.

Çekirdek Özellikleri

Çekirdek Orijini: Brezilya

Bölgesi: Rio Minas

Çekirdek Türü: Arabica

Tipi: Castillo

Yöntem: Yıkanmış ve Güneş’te Kurutulmuş

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.