Caffeine Plus Sporcu Kahvesi 250 Gram Filtre Kahve

Ürün Kodu : T69
149,90 TL
Daha Fazla Anisah
Daha Fazla Filtre Kahve
Beğen

Tükendi

Gelince Haber Ver
Listeye Ekle Tavsiye Et Yorum Yap Fiyat Alarmı

CAFFEINE PLUS 250 Gram Sporcu Kahvesi: Yüksek Performans Enerji Deposu


Yoğun tempoda yaşayan, en iyisini vermek isteyenler için özel bir tercih: Caffeine Plus!
Yüksek kafein oranıyla sıradan kahveleri geride bırakan bu özel çekirdekler, sporculara ve yoğun iş temposuna sahip kahve severlere enerji dolu bir deneyim sunuyor.
Modern yaşamın karmaşıklığı içerisinde, enerjimizi yükseltmek ve hedeflerimize odaklanmak her zamankinden daha önemli hale geldi. İşte bu noktada, Sporcu Kahvesi olarak adlandırdığımız özel kahvemiz, ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bize sağlıyor.

Performans ve Dayanıklılık:

Her gün en iyi versiyonunuzu ortaya koymak için enerjiye ihtiyacınız var. Sporcu Kahvesi, yüksek kafein içeriği ile hem fiziksel hem de zihinsel performansınızı destekler. İş toplantılarından spor salonlarına, her anın üstesinden gelmenize yardımcı olur.

Lezzet ve Deneyim:

Sporcu Kahvesi, yüksek kafein içeriğiyle birlikte doyurucu bir tat sunar. Her bir yudumuyla damaklarınıza keyif verirken, içten gelen bir enerjiyi de beraberinde getirir.

10 Gram Kahve 240mg Kafein İçerir!!Tüm Üretim Aşamaları ve Öğütme İstediğiniz Siparişleriniz, Hijyen Kurallarına Uygun, Son Derece Dikkatli Şekilde El Değmeden Yapılmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.